Kukhni Omega

5
(2)

Kukhni Omega adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : ул. Артиллерийская, 136, Chelyabinsk – Russia

Telefon : 8 (351) 700-07-07

Kukhni Omega Yol Tarifi

Kukhni Omega

Kukhni Omega Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi ул. Артиллерийская, 136, Chelyabinsk – Russia olan Kukhni Omega, işletmesine 8 (351) 700-07-07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kukhni Omega ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kukhni Omega yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kukhni Omega hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kukhni Omega ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kukhni Omega ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kukhni Omega için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kukhni Omega bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kukhni Omega sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kukhni Omega Yorumları

  1. Çok değerli bir şirket ve çok sorumlu insanlar! Sadece mutfak mobilyaları değil, çalışma alanı da sipariş ettiler. Müşterinin çıkarlarına olan yaklaşım ve tutumdan memnun kaldım: öncelikle% 100 ön ödeme yok! İkincisi, yalnızca kaç dolap olması gerektiği ve ne renk oldukları hakkında değil, aynı zamanda bu mobilyayı çalıştırmanın ne kadar kullanışlı ve pratik olacağı konusunda düşünen yetkili tasarımcı ve tasarımcılardır. Üçüncüsü, müşteri ve sadakat sadık bir yaklaşım – bu saat çok nadirdir! Bu şirkette, sözleşmenin maliyetinin, beklentilerinizden yüksek, keskin bir şekilde artacağını, bazı teknik aksaklıklar veya başka bir olay meydana gelirse, size her zaman karlı bir alternatif veya hoş bir bonus teklif edeceksiniz! Onlardan mobilya sipariş etmeyi planlıyorum …)

  2. Mutfağı buradan sipariş ettim. Hepsi beğendi. Sadece yaklaşık boyutlarla geldiler. Her şeye uygun bir seçenek sundular, her şey en küçük ayrıntısına kadar düşünüldü. Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve her şeyin yerinde olduğunu ve çalışma alanının geniş olduğunu ve yeterli depolama alanı olduğunu anlıyorum. Omega sayesinde genel olarak yüzde 105 memnun.

Yoruma Kapalı