Shatura

4.3
(479)

Shatura adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Komarova, 131, Chelyabinsk – Russia

Telefon : 8 (351) 772-48-92

Shatura Yol Tarifi

Shatura Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Komarova, 131, Chelyabinsk – Russia olan Shatura, işletmesine 8 (351) 772-48-92 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Shatura ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Shatura yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Shatura hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Shatura ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Shatura ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Shatura için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Shatura bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Shatura sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 479

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Shatura Yorumları

 1. “Nendo” fabrikasında bir yatak ve bir kanepe sipariş ettik, çok memnun kaldık!!! Verimli ve hızlı bir şekilde yaptık! Ve fiyatlar mağazalarda olduğundan daha düşük. Çok teşekkür ederim!!!

 2. Büyük şirket. Orada bir kanepe sipariş ettik. Fiyatlar yeterli. Satıcılar her şeyi önerdiler, zamanında yaptılar ve teslim ettiler.

 3. İyi mağaza. İçte ve dışta çeşitler. Fiyatlar yeterli

 4. Harika seçim, harika satıcılar, bir kanepe sipariş ettik, bekliyoruz)

 5. Büyük Pyaterochka mağazası, özellikle şimdi yeniden yapılanmadan sonra.

 6. Mağaza evrensel, her şey orada. Ve fiyatlar makul. Herkese tavsiye ederim.

 7. Bir mutfak sipariş ettik, montaja başladıklarında dolapta cıvata olmadığı ve dolabın yanlış boyutta geldiği ortaya çıktı.
  Cıvata olmadığını yazdıklarında beklememiz söylendi. Bir hafta boşuna bekledi. Defalarca aradılar tekrar arayacaklarını söylediler. Bir ay sonra bize kahvaltı verdiler. Sonuç olarak zaten onlara seslerini yükseltmeye başladılar ve cevaben x ** nya bizi takip etti, gel bir şeyler doldur ve tekrar bekle Sonuç olarak çok para vermelerine rağmen gidip kendimiz almak zorunda kaldık. !
  TAVSİYE ETMEYİN !!!!! KORKU!!!!

 8. Yüksek fiyatlı! Neredeyse hiç mobilya örneği yok (bazı kanepeler!

Yoruma Kapalı