Zaretta Кухни Казань

3.5
(20)

Zaretta Кухни Казань adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Tikhomirnova, 11, Kazan – Russia

Telefon : 8 (843) 212-27-01

Zaretta Кухни Казань Yol Tarifi

Zaretta кухни Казань

Zaretta Кухни Казань Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Tikhomirnova, 11, Kazan – Russia olan Zaretta Кухни Казань, işletmesine 8 (843) 212-27-01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zaretta Кухни Казань ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zaretta Кухни Казань yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zaretta Кухни Казань hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zaretta Кухни Казань ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zaretta Кухни Казань ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zaretta Кухни Казань için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zaretta Кухни Казань bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zaretta Кухни Казань sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zaretta Кухни Казань Yorumları

  1. Burada bir mutfak aldım. Fiyat düzenlenmiştir, kalitesi iyi. Cepheleri emayede aldık. Uzun süre kendisi bir mobilya fabrikasında çalıştı. Emayenin kraterler, tüylü deri, yapışan toz olmadan doğru bir şekilde uygulandığını sevdim. Bu sadece teknolojiyi özel bir boya spreyi ile gözlemleyerek elde edilir. İyi ve kaliteli emaye, Renner var, İtalyanlar bu konuda güvenilebilir. Ama tamam, inceleme mutfak hakkında. Anlaşmaya varıldığı gibi, onarım nedeniyle herhangi bir sorun yaşamadan teslimatı 3 hafta ertelediler. Verimli bir şekilde monte edilmiştir. Kalemlerden birinin evli olduğu bir an vardı. Kurulum sırasında fark edilir. Değiştirme derhal, ek olmadan yapılır. konular. Genel olarak, eşim ve ben mutluyuz.

  2. Stüdyoda Zaretta, doğal ahşap cepheli bir mutfak sipariş etti. Yapıların karmaşık geometrisi ile bize her şeyin bir milimetre hassasiyetinde yapıldığını, dolapların, rafların ve masanın bir eldiven gibi ayakta durduğunu belirtmek isterim. Kısa süreli kullanım nedeniyle bağlantı parçalarının kalitesini yargılayamıyorum, ancak sorunsuz çalıştığını ve şık göründüğünü fark edebilirim. Ahşap işleme seviyesi yüksek, cepheler mükemmel bir şekilde cilalanmış ve eşit şekilde yağla kaplanmış – arkadaşlarımın ve tanıdıklarımın hiçbiri bu kadar güzel bir mutfağa sahip değil ve ikisine sipariş ettiğim şirketin iletişim bilgilerini zaten verdiler.

  3. Benim için zorluk boyasız ahşap cepheli bir mutfak istememdi, ancak bu iş için çok fazla para yoktu. Bu nedenle, bir şeylerin yoluna gireceğine dair pek umut vermeden “Zaretta” stüdyosuna gittim. Ancak tasarımcı Dmitry, mobilyaları nasıl biraz daha ucuz hale getirebileceğinizi önerdi: birkaç rafı bir kapıyla birleştirin, belirli bir ahşap türü seçin, değerli olanı değil. Evet, başlangıçta düşündüğüm kadar pahalı olmadığı ortaya çıktı, ancak yine de bütçeme uymadım. Ama mutfağa o kadar aşık oldum ki tasarımcı benim için çizdi, taksitle almaya karar verdim ve bir dakika pişman olmadım. Sonuçta, şimdi sadece arkadaşlarımın kıskanmadığı bir mutfağım var, ama bazen kendim bu kadar modern ve şık mobilyaları kendim sipariş etmeyi başardığıma inanmıyorum.

  4. Bu şirkette mobilya koleksiyoncusu olarak çalıştı. Mobilya kalitesi düşük. Sürekli detaylardan yoksun ve bir şeyler düşüyor, birkaç gemiyi kaybettik, şirketin adını değiştirdik ve yine aynı şeyi satmaya başladık. Maaşla atıldım. Herkese her şeyi yapacaklarına söz verilir. Yarım yıl beklemekten bıkmış olanlar mahkemeye gider.
    Para için inceleme al.

Yoruma Kapalı