Kazan Furniture Factory

3.7
(11)

Kazan Furniture Factory adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Narimanova, 42, Kazan – Russia

Telefon : 8 (843) 245-24-34

Kazan Furniture Factory Yol Tarifi

Kazan Furniture Factory Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Narimanova, 42, Kazan – Russia olan Kazan Furniture Factory, işletmesine 8 (843) 245-24-34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kazan Furniture Factory ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kazan Furniture Factory yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kazan Furniture Factory hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kazan Furniture Factory ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kazan Furniture Factory ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kazan Furniture Factory için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kazan Furniture Factory bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kazan Furniture Factory sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kazan Furniture Factory Yorumları

  1. Sadece bir kabus. Korkunç bütün alanları ve kötü korkunç kelimenin yeri berbat …

  2. Mutfak condor. Mutfak için 150.000 verdim, bir ay sonra dağılmaya başladı. Zeminlerimi ıslak bir bez ile söylüyorlar, bu yüzden her şey şişmiş. Neden üst dolapların da şişmiş olduğunu merak ediyorum, çorbayı yanlış pişirir miyim? Gerçekten oraya götürdüğüm için çok pişman oldum ve çok pahalı …..

Yoruma Kapalı