Arkhitektoriya

4.3
(10)

Arkhitektoriya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : улица Нариманова 44 ТЦ Мебельный Базар, 2 этаж, Kazan – Russia

Telefon : 8 (800) 333-32-28

Arkhitektoriya Yol Tarifi

Arkhitektoriya

Arkhitektoriya Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi улица Нариманова 44 ТЦ Мебельный Базар, 2 этаж, Kazan – Russia olan Arkhitektoriya, işletmesine 8 (800) 333-32-28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arkhitektoriya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arkhitektoriya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arkhitektoriya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arkhitektoriya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arkhitektoriya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arkhitektoriya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arkhitektoriya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arkhitektoriya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Arkhitektoriya Yorumları

 1. Mimarisi Rotund yatakta sipariş, Alero iki direk dar, Verde yatak ve bunun için bir kapak. Bir Zemfira mağazası çalışanı her şeyi seçmeme yardımcı oldu, bizim için indirim yaptı, kibardı. Belirtilen günde bir yatak, bir şilte, bir örtü ve bir dolap teslim ettiler … Bir. Yine de iki tane sipariş ettik ve ödedik. Derhal yöneticiyi aradılar, yanlış olduğunu söylediler ve ikinci babaları birkaç hafta içinde hazırlayıp teslim edeceklerdi ve verdikleri rahatsızlıktan dolayı hediye olarak bir yastık seçmeyi teklif ettiler. Üretimdeki kumaşın uzun süre beklemesi nedeniyle, ikinci kabin önceden vaat edilenden sonra teslim edildi, ancak biz uyarıldık. Bu olaya rağmen, mağaza hizmet kalitesi ve kalitesinden memnundu. Herkese tavsiye, pişman olmayacaksınız.
  Not; Kazan, mobilya pazarında satın aldı.

 2. Megga Furniture on Compressor showroomundaydı. Uzun süre mobilya seçtim. MOBİLYA salonundaki her şeyi satın aldım. Her zevke uygun muazzam seçim. Zamanlama gerçek. Stokta çok şey var. Ben tavsiye ediyorum. Puan 5!

 3. Biraz dezavantajla çok mutlu bir yatak ve şilte aldık, ancak diğerlerinde daha fazlası var.

 4. Her şeyi çok seviyorum. Satıcılar arkadaş canlısı.Geniş bir mobilya yelpazesi. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

 5. Hayatımda bundan daha kötü bir şirket görmedim! Bir masa ve 4 sandalye sipariş ettim. Bir masa ve 3 sandalye getirdiler. Tam bir set için bir buçuk ay bekledim. 2 defa arayıp “Bugün teslim edeceğiz” dediler ve getirmediler. Geri aramaya cevap yoktu. Sonuç olarak bugün küfür ettikten sonra ayaksız bir sandalyenin tepesini getirdiler. geri iade ettim. Sabaha yetkililere şikayetlerle başlayacağım. Bu bir şirket değil – bu bir alışverişçinin kabusu.

 6. Yatağı Eylül ayında taksitle aldım.
  Yatak zamanında getirildi, her şey yolundaydı, toplandı, iletim kabul belgesini imzaladı, normal görünmüyordu, 102 bin yatakla ne olabileceğini düşündüm … 5 yıl sigorta.
  Onlar gider gitmez hareket etmeye karar verdim, düz durmadım, kollarımı hareket ettirmeye başladım ve gitmediğini hissettim, kaldırdım ve daha fazla hareket ettirdim.
  Laminatımı çizen topuk yastığı kırıldı, buna cevaben 800 ruble ile değiştirmeyi teklif ettiler, o zaman sigorta ne için?
  Çok hayal kırıklığı, hala 2 yıl ödemek zorundayım ve bakmak bile istemiyorum ve girişte laminatı çizdiler ama kanıtlamayacağım.

 7. Mimariyi beğendim, danışman güler yüzlü, yatak ve şilte teklif ediyor, faizsiz taksit konusunda bilgili, tavsiye ederim.

Yoruma Kapalı