Weltew Home Almatı

1.3
(4)

Weltew Home adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : ул Кабдолова 1/8, В линия; 8 ряд; 013 ряд, Almaty – Kazakhstan

Telefon : 8 (707) 944 1008

Weltew Home Yol Tarifi

Weltew home

Weltew Home Kazakhstan ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi ул Кабдолова 1/8, В линия; 8 ряд; 013 ряд, Almaty – Kazakhstan olan Weltew Home, işletmesine 8 (707) 944 1008 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Weltew Home ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Weltew Home yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Weltew Home hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Weltew Home ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Weltew Home ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Weltew Home için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Weltew Home bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Weltew Home sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Weltew Home Almatı Yorumları

 1. Asla kötü eleştiriler yazmam, ama burada çok yazık! Sonuçta, bir kuruş değil, oldukça makul bir miktar ödedi.
  Onlardan eksiksiz bir süit satın aldım – bir yatak odası, bir oturma odası. Sipariş 2 sandalye idi. Bu yüzden bana bu 2 sandalyeyi getirdiler – altı ay !!!
  Bu sadece bir kabus !!! Özür yok, tercih yok.
  Ayrıca bir mağazam var, bir müşteriye teslimat geciktiğinde, müşteriyi ararım, özür dilerim, gecikme için ek “çörekler” veririm ve burada mobilya için çok para ödersiniz ve …. İğrenç hizmet alırsınız.
  Bunu kimseye tavsiye etmiyorum !!! Yönetim iğrenç !!!

 2. Bunu kimseye tavsiye etmiyorum !!! Yönetim iğrenç !!!

 3. Bu korku sadece bir kabus, kimseye tavsiye etmiyorum.

  Kapıları ters yöne vidaladık, tüm duvarlar yıkıldı, kirli toplayıcılar, mağazadaki numune ile tutarsızlık yüzde 100

Yoruma Kapalı