Kilim Mebel Askabat

3
(4)

Kilim Mebel Magaziny adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Lomanosow Köç., 42A, Aşgabat – Turkmenistan

Telefon : (8 12) 22-87-12

Kilim Mebel Magaziny Yol Tarifi

Kilim Mebel Magaziny

Kilim Mebel Magaziny Turkmenistan ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Lomanosow Köç., 42A, Aşgabat – Turkmenistan olan Kilim Mebel Magaziny, işletmesine (8 12) 22-87-12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kilim Mebel Magaziny ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kilim Mebel Magaziny yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kilim Mebel Magaziny hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kilim Mebel Magaziny ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kilim Mebel Magaziny ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kilim Mebel Magaziny için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kilim Mebel Magaziny bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kilim Mebel Magaziny sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kilim Mebel Askabat Yorumları

  1. Çok iyi ev mobilyaları. Mükemmel servis sağladı. Satış elemanı ingilizce bilmiyor ama sorun değildi, birkaç kelimeden sonra çevirisini yapmaya davet etti. Mobilyaların Kalitesi Çok Yüksek Standartlarda. Beğen +++++++++++++++++++

Yoruma Kapalı