Timar Market

4.4
(20)

Timar Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Новый мост (Ул. Мира – Объездной), улица Нурмухаммета Андалиба 5, Ашхабад,, Беркарарлыкский этрап, Turkmenistan – Turkmenistan

Telefon : 8 62 300168

Timar Market Yol Tarifi

Timar Market

Timar Market Turkmenistan ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Новый мост (Ул. Мира – Объездной), улица Нурмухаммета Андалиба 5, Ашхабад,, Беркарарлыкский этрап, Turkmenistan – Turkmenistan olan Timar Market, işletmesine 8 62 300168 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Timar Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Timar Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Timar Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Timar Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Timar Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Timar Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Timar Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Timar Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Timar Market Yorumları

  1. İyi ve şık pasajların da iyi restoranları var

  2. Siteden kataloğa göz atabilir ve fiyatlandırma politikasını anlayabilirseniz veya en azından minimalizm için siteden bir fiyat listesi alırsanız her şey harika olurdu! Bu nedenle, üzgünüm ama sağlam bir birimi çekin!

  3. Güzel dükkan, harika seçim ve fiyatlar makul! Kataloğu çevrimiçi izleme fırsatı olsaydı harika olurdu.

  4. Kaliteli ve kullanışlı malları vardı!

Yoruma Kapalı