Lazurit Novosibirsk

4
(9)

Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Новосибирск проспект Карла Маркса 6/1 3 этаж, ТВК Калейдоскоп комфорта и уюта, Novosibirsk – Russia

Telefon : 8 (923) 192-20-38

Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта Yol Tarifi

LAZURIT в ТВК

Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Новосибирск проспект Карла Маркса 6/1 3 этаж, ТВК Калейдоскоп комфорта и уюта, Novosibirsk – Russia olan Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта , işletmesine 8 (923) 192-20-38 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lazurit В Твк Калейдоскоп Комфорта И Уюта sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lazurit Novosibirsk Yorumları

 1. Çok kaliteli mobilyalara sahip iyi bir mağaza, ancak malesef pek çok mal fabrikadan alınabilir, bu nedenle teslimat 1-2 aya kadar sürebilir. Eh satın acele olmayanlar için uygundur.

 2. Bugün mağazanın müdür yardımcısı Elena bana ve kız arkadaşıma bağırdı, satıcıyı yanlış yönlendirdi ve bizimle “anlaşmaya” yolladı !!! Arkadaşımın mobilya seçimi konusunda bana tavsiyelerde bulunma hakkına sahip olmadığını ve danışman olmadan hiçbir şeye dokunmaya hakkımız olmadığını, salonda koşup kendime bir danışman aradığımı ve bana bakmadığımı haykırdı! Korkunç … arkadaşım sayesinde hala bir yatak ve komodin aldım, satıcı da elinden geleni yaptı. Ve müdür yardımcısının “kadını” özür bile dilemedi, kibirli bir bakışla yürüdü.
  Tüm olası kaynaklar hakkında geri bildirim bırakacağım, böylece bu olay ana liderliğe ulaşacak. Şikayet kitabında da bir kayıt vardır.
  Lütfen bana yapılan işlemlerin sonucu hakkında bilgi verin.

 3. Hizmet kalitesinden ve bir bütün olarak şirketten çok memnunuz. Bir yıldan fazla bir süre önce mobilya satın aldık, mobilya hala mükemmel durumda. Bir çekmeceli dolap almaya karar verdik. Salondaki danışman sadece seçime yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda ortaya çıktı, orada çok büyüktü, aynı zamanda nezaket ve dokunuşundan da etkilendi. Teslimat 3 gün içinde yapıldı, ki bu çok şaşırdım, şimdi yerel depodan 3 gün sonra teslim edileceğini söylüyorlar. Seçiciler gelmeden önce aradı, uyardı. Hepsi hızlı ve çok yüksek kalitede monte edilir. Hatta onları cila ile sildiler. Çöp çıkarıldı. Ertesi gün servis çağrısı, birkaç gün sonra salon satıcısından her şeyin yolunda gittiğini açıklığa kavuşturmaya çağırdı. Müşterilere önem verdiğiniz için teşekkür etmek istiyorum, şirkete daha fazla refah diliyorum

 4. Kışın başladığımız mutfakta onarım, ilkbaharda taslak işi bitirip mobilya sipariş edeceğimizi düşündük.
  Ve sonra karantina başladı. Bir ay beklediler – tüm bunların uzun sürmeyeceğine söz verdiler. Ama bir şekilde her şey zaten sıkı ve mutfakta çıplak duvarlara bakmaktan bıkmıştı!

  Elbette sipariş edeceğimiz şirketle uzun süre karar verdik, elbette bu “Favori Mutfak” ve uzaktan çalışmaya devam etmeleri harika!
  Zaten tasarımcılarla konuştuk ve bir proje hazırladık. Sadece dayanılmaz, sadece rengi belirlemek için kalır ve sipariş vereceğiz.

 5. İletişim izlenimlerimi “Favori Mutfak” salonunun yöneticileri ile paylaşmak istiyorum! Mutfak konusunda danışmaya karar verdik.
  Kişisel yaklaşımı gerçekten sevdim: dikkatle dinledik, tüm soruları cevapladık, mutfağı tüm istek ve bütçemizi dikkate alarak tasarladık, bitmiş işlerin fotoğraflarını postaneye gönderdik. Ben burada benim mutfak sipariş karar verdi! Onarımı bitirip doğrudan sipariş verin!

 6. Çok geniş seçim! Ancak, kendi beğeninize göre seçmek yeterli değildir, çünkü odaya göre düzeni düşünmeniz gerekir. Bu nedenle bir tasarımcıdan yardım istediler. Hızla ölçümler aldı ve bir tasarım projesi oluşturdu, tüm hayalleri gerçeğe dönüştürdü! Mutfak çok geniş olduğu ortaya çıktı, eldeki her şey elinizin altında. Harika iş için teşekkürler!

 7. Kız kardeşim ve ben sıra dışı şeyleri gerçekten çok seviyoruz. Dekorun orijinal unsurları, sipariş için yapılan şeyler. Bu nedenle, uzun bir süre mutfağımızı zevkinize uygun bir şirket seçtik. Pavel Smetanin arkadaşları tarafından tavsiye edildi. Tavsiyeyi takip ettik ve içinde çalıştığı “Favori Mutfak” salonunu aradık. Çok memnun kaldık. Doğrudan bir uzmanın çalışması ve elbette sonuç! Projemize katılan herkese teşekkürler

 8. Teslimat hızlı değil ama adamlar çok çalışıyor.

 9. Korkunç bir şirket … Sadece herhangi bir şekilde elde etmek için. 29.11.2020 tarihinde 12 ürün sipariş ettik, yeni yıldan önce geleceklerine söz verdik, sonunda bu güne kadar hiçbir şey!

 10. Güzel mağaza, yardımcı danışmanlar. Bireysel yaklaşım.

 11. Продавец которая продавала нам диван и кресло нас обманула по поводу даты доставки. Нам нужно было срочно до Нового года обновить мебель. Продавец сказала что до 10 го декабря постараются привезти. Затем там возникли проблемы и дата была 29 декабря. Сегодня уже 4 января мебели до сих пор нет. Недобросовестная компания.

Yoruma Kapalı