Furniture Manufactory Novosibirsk

5
(2)

Furniture Manufactory adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : площадь Карла Маркса, 6, ТВК Калейдоскоп комфорта и уюта, 2 этаж, Novosibirsk – Russia

Telefon : 8 (383) 304-92-32

Furniture Manufactory Yol Tarifi

Furniture Manufactory

Furniture Manufactory Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi площадь Карла Маркса, 6, ТВК Калейдоскоп комфорта и уюта, 2 этаж, Novosibirsk – Russia olan Furniture Manufactory, işletmesine 8 (383) 304-92-32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Manufactory ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Manufactory yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Manufactory hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Manufactory ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Manufactory ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Manufactory için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Manufactory bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Manufactory sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Manufactory Novosibirsk Yorumları

  1. Etkilenmiş. Kalabalık değil (ama bir kış hafta sonuydu)). Ama bu bir eksi değil! Danışmanlarla güvenle sohbet edebilirsiniz. Seçim çok büyük. Çok sayıda bölüm ve şirket var – aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Uzun zamandır aradığımı pratik olarak buldum. Beğendim. Büyük, aydınlık alışveriş merkezi)

  2. Tamir, mobilya, iç ve sadece iyi değil mal seçimi. Üst katta oyun alanı bulunan bir kafe ve spor salonu bulunmaktadır. Buraya gelip tamir sırasında arkadaşlarımla buluştum ve sadece yol boyunca yemeye gittim. Yemekler çok çeşitli, altta kahve içebilir ve dondurmanın tadını çıkarabilirsiniz. Asansörde, genel olarak zeytinyağlı kokteyller (bazı bilinmeyen kelimelerle) ???? reklamlarını genel olarak görüyorum, seçim ölçeksiz ve makul fiyatlarla. Ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim

  3. Bu alışveriş merkezinde yeterince konfor yok. Oturacak ve dinlenecek yer yok. Ziyaretçiler için alanları ve çocuklar için yakınlardaki küçük oyun alanlarını yumuşatmanızı tavsiye ederim. Ve sonra gidip mobilya seçiyorsun, ciltlerden çok yoruluyorsun ve her mobilya salonunda oturamıyorsun! Güzellik basittir)) ve insanlar robottur, dinlenmeden yürüyün!) Ve başka bir açıklama – satıcılar, gözbebekleri gibi mobilya salonlarında soğutucu saklarlar, bu onlar için su, ziyaretçiler için değil!
    Genel olarak, bu alışveriş merkezinin sahiplerinin üzerinde çalışacak bir şeyleri var.

  4. Yatak odasını Rhapsody koleksiyonundan seçtim. Fiyat küçük değil, ancak mobilyaların kalitesi buna değer. Taksitli olmaları iyi oldu, bu yüzden satın almayı ertelemediler. Yatak odası çoktan getirildi. İç mekana yerleştirilmiş!

Yoruma Kapalı