Furniture Center Siberia

3
(3)

Furniture Center Siberia adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Permitina, 24, Novosibirsk – Russia

Telefon : 8 (983) 311-56-44

Furniture Center Siberia Yol Tarifi

Furniture Center Siberia

Furniture Center Siberia Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Permitina, 24, Novosibirsk – Russia olan Furniture Center Siberia, işletmesine 8 (983) 311-56-44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Center Siberia ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Center Siberia yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Center Siberia hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Center Siberia ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Center Siberia ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Center Siberia için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Center Siberia bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Center Siberia sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Center Siberia Yorumları

  1. Mobilyaların kalitesi çok düşüktür ve bu, sözleşmenin sonunda beyan edilenlere tamamen uymamaktadır.
    Üretici, bir garanti durumunda yerine getirmediği bir yıllık garantiyi beyan eder. Paranız karşılığında daha kaliteli mobilyalar satın alabilirsiniz.

  2. Her şeyi sevdim, cephelerin ve bağlantı parçalarının kalitesi, koleksiyonerler harika, her şey açık, hızlı, donanım arızalı bir menteşeye takıldı, ertesi gün değiştirildi.

  3. Tasarımcı Tatiana ile çalıştık. Çok profesyonel bir yaklaşım. Tavsiyeyi dinledik. Görünüm ve kaliteden çok memnunuz!

  4. Az bilinen ticaret ve sergi ticaret kompleksi. Daire döşenemez, ancak bir seçenek vardır.

  5. Fikir ilginçti, uygulama arzulanan çok şey bırakıyor. Tüm kartlar kabul edilmiyor

Yoruma Kapalı