Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore

5
(14)

Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Kabdolova 1/8, Almaty – Kazakhstan

Telefon : 8 (775) 232 4422

Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore Yol Tarifi

Магазин мебели Алматы - Ashley Furniture Homestore

Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore Kazakhstan ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Kabdolova 1/8, Almaty – Kazakhstan olan Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore, işletmesine 8 (775) 232 4422 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Магазин Мебели Алматы Ashley Furniture Homestore Yorumları

  1. Evinizde / dairenizde bir şeyleri değiştirmek istediğinizde Ashley mağazası mutlaka durmanız gerekir.
    Misafirperverliğiniz için teşekkür ederim. Konumu, yüksek eğitimli ve bilgilendirici personel seviyorum! Son olarak, harika fiyatlandırma!

  2. Bir kanepe, bir koltuk ve TV için bir masa aldık. Kanepe, doğal kabartmak süper rahattır. Her şey sağlam ve şık görünüyor. Fiyat kalitesi ile tutarlıdır.

  3. Ashley, konfor, rahatlık, sıcaklık, kalite ve güzelliğin tek bir yerde buluştuğu mağaza! Ashley eve refah!

Yoruma Kapalı