Obi Garden Paradise

4.2
(9)

Obi Garden Paradise adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 6RQR+P97, Almaty – undefined

Telefon : Belirtilmemiş.

Obi Garden Paradise Yol Tarifi

Obi Garden Paradise undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 6RQR+P97, Almaty – undefined olan Obi Garden Paradise, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Obi Garden Paradise ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Obi Garden Paradise yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Obi Garden Paradise hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Obi Garden Paradise ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Obi Garden Paradise ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Obi Garden Paradise için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Obi Garden Paradise bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Obi Garden Paradise sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Obi Garden Paradise Yorumları (9 Yorum)

  1. Pahalı değil, temiz, mükemmel seçim

  2. Erkekler ve ev hanımları için çok iyi bir yer. Ev için her şeyin geniş seçimi. Yapı malzemeleri, aletler, lambalar ve lambalar, tekstiller ve perdeler, bahçe mobilyaları ve bahçe için her şey. Seçim çok büyük. Uygun ve geniş park yeri. Buna ek olarak, siz alışveriş yaparken çocukları götürecek bir şey var. Yetkin, kibar ve en önemlisi nitelikli personel. Sunulan ürün ve ürün yelpazesine taksit kaydı imkanı. Genel olarak, tamir veya inşaat, ya da evde bir şey yükseltmek istiyorsanız, o zaman sen obi.

  3. Uygun bir konuma sahip geniş. Çocuklar için çeşitli ellerin üretimi konusunda kendi elleriyle ustalık kursları düzenlerler.

  4. Başlangıçta, zengin bir ürün çeşitliliği vardı. 2 hafta önce geldik, raflar boş, raflarda temel şeyler bulamadılar: oluklu, cıvata. “Mallar geçici olarak stokta yok, bir danışmana danışın” gibi birçok işaret var ama gün içinde ateşle bir danışman bulamayacaksınız. Uzaktan müşterinin sağduyulu gözlerini görüyorlar ve hızla geçiyorlar. Kötü hizmet Noel oyuncakları olan bölümde, geçen yılın çeşitlerine kıyasla her şey yolunda. Seçilecek hiçbir şey yok. 3 yıldız sadece nasıl olduğunun ve yakın gelecekte daha önce olduğu gibi olması umuduyla ve uğraşmaya değmeyeceklerini umarak, harcanan zaman çok yazık.

Comments are closed.