Union Wood Co Custom Furniture

5
(159)

Union Wood Co Custom Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1340 E Pender St, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 675-9033

Union Wood Co Custom Furniture Yol Tarifi

Union Wood Co Custom Furniture British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1340 E Pender St, Vancouver – British Columbia, Canada olan Union Wood Co Custom Furniture, işletmesine (604) 675-9033 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Union Wood Co Custom Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Union Wood Co Custom Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Union Wood Co Custom Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Union Wood Co Custom Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Union Wood Co Custom Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Union Wood Co Custom Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Union Wood Co Custom Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Union Wood Co Custom Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 159

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Union Wood Co Custom Furniture Yorumları

  1. Bir yıldan fazla bir süredir Essentials Ayarlanabilir Masasını izliyordum. Bu masa kesinlikle çok etkileyici ve her kuruşuna değer! Süreç boyunca çoğunlukla Craig ve Ben ile çalıştım ve çok naziktiler ve bana her zaman zamanında geri döndüler. Ancak kargoda sorun çıktı. Bir şey sandığa çarptı ve yukarı/aşağı mekanizmasını yerinde tutan vidalardan birini delen bir delik oluşturdu. Neyse ki, hasar çok kötü değildi ve çok az çabayla yeniden vidalayabildim. Nakliyenin Union Wood Co. ile pek ilgisi olmamasına rağmen, Ben durumu düzeltmek için hızlı davrandı, endişesini dile getirdi ve birkaç farklı olası çözüm önerdi. Ve tüm bunlardan sonra, bana ücretsiz bir kesme tahtası, çömlek ovma fırçası ve özür dileyerek birkaç vida gönderdi. Hem üründen hem de müşteri hizmetlerinden tamamen etkilendim! Daha mutlu Olamam!
    Leslie – Tacoma, ABD

Yoruma Kapalı