By Design Modern

4.8
(39)

By Design Modern adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 915 Cotton Dr, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 876-5215

By Design Modern Yol Tarifi

By Design Modern

By Design Modern British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 915 Cotton Dr, Vancouver – British Columbia, Canada olan By Design Modern, işletmesine (604) 876-5215 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca By Design Modern ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan By Design Modern yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. By Design Modern hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak By Design Modern ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan By Design Modern ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. By Design Modern için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. By Design Modern bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada By Design Modern sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

By Design Modern Yorumları

  1. Ne harika bir keşif! Onlarla ilk deneyim mükemmel olmanın ötesindeydi! Siparişten teslimata kadar bir haftadan az … ve aile gününde sipariş verdik! Tam olarak öğelerin açıklandığı ve çevrimiçi olarak gösterildiği gibiydi. Fantastik hizmet mükemmel teslimat (adada yaşıyoruz) daha iyisini isteyemezdi. COvid kısıtlamaları kaldırılıncaya ve bizzat alışveriş yapana kadar kesinlikle onlardan sipariş vereceğiz!

  2. Bir yemek masası arıyoruz ve bu işletmeden olağanüstü tavsiyeler aldık. Mağazaya gittik çünkü çevrimiçi olarak gereksinimlerimize yakın bir masa bulduk, ancak bir kez gördüğümüzde pek işe yaramadı. Test etmek için masayı deneme seçeneği verildi. Sonunda teklifi reddettik. Çalışan (üzgünüm adını alamadım) son derece bilgili ve eşyalarını biliyordu ve sabırlıydı (biz yaygaracıyız). Ödün vermemeye ve ideal çözümümüz varken aramaya devam etmeye teşvik edildik. Kaliteli bir yüzyıl ortası modern öğeye ve mükemmel hizmete ihtiyacınız varsa buraya gidin.

  3. Son zamanlarda bir sekreter masası satın aldı. Zaman içindeki en olumlu perakende deneyimim. Jeremy tüm sorularımı yanıtladı ve parçayı tüm ülkeye ulaştırmanın en iyi yolunu buldu. Hava kargodan aldığımda kargo görevlileri bile ne kadar iyi paketlendiğine şaşırdı. Bacaklar nakliye için çıkarılmıştı ve kolay montaj için maskeleme bandı ile numaralandırmaya özen gösterdiler. Profesyonellik ve mükemmel hizmet hakkında ne söylesem az. Yapabilseydim 6 yıldız verirdim.

Yoruma Kapalı