Attic Treasures

4.1
(42)

Attic Treasures adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 944 Commercial Dr, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 254-0220

Attic Treasures Yol Tarifi

Attic Treasures

Attic Treasures British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 944 Commercial Dr, Vancouver – British Columbia, Canada olan Attic Treasures, işletmesine (604) 254-0220 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Attic Treasures ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Attic Treasures yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Attic Treasures hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Attic Treasures ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Attic Treasures ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Attic Treasures için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Attic Treasures bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Attic Treasures sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Attic Treasures Yorumları

  1. Onlardan güzel bir eski halı aldım. Muhteşem ve iyi fiyatlı.

  2. Bu dükkanı ziyaret etmeyi seviyorum. Mobilya, aydınlatma ve yemek takımları dahil olmak üzere makul fiyatlarla harika eski parçalar ve bazı küçük biblolar var. Bir hazine avı gibi hissettirecek kadar şey var, ancak gezinemeyeceğiniz kadar değil. Ve her zaman yeni şeyler geliyor. Arıyorsanız, kesinlikle yüzyılın ortalarında modern tarzda birçok öğe.

    Sahibi gerçekten harika ve çok sayıda eşya bulmama yardımcı oldu. Hangi zemin ışığına takılı kaldım ve beni biraz daha ucuz “vintage tarzı” ve bakımı biraz daha kolay olan bir şeye yönlendirdi. Daha pahalı bir eşya yerine benim için çalışan bir şey bulmasını takdir ettim. O lamba artık evimdeki en sevdiğim şeylerden biri. ????️

Yoruma Kapalı