Buy Rite Office Furniture

4.6
(33)

Buy Rite Office Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1870 Pandora St, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 999-7483

Buy Rite Office Furniture Yol Tarifi

Buy Rite Office Furniture British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1870 Pandora St, Vancouver – British Columbia, Canada olan Buy Rite Office Furniture, işletmesine (604) 999-7483 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buy Rite Office Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buy Rite Office Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buy Rite Office Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buy Rite Office Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buy Rite Office Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buy Rite Office Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buy Rite Office Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buy Rite Office Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buy Rite Office Furniture Yorumları

  1. GİTME. Bir bakış için attı ve bir öğenin fiyatını istedi, kararsız sahibi daha sonra öğeyi hak etmediğimi söyleyerek bana hakaret ve kişisel saldırılar attı. “Bunun ne kadar” olduğunu sormak hiç bu kadar kaba ve akıl almaz bir düşünceye yol açacaktır. Önemsiz görmek ve gün mahvetmek istiyorsanız bu dükkan ziyaret çekinmeyin, aksi takdirde pahasına önlemek. Eğer bana izin verirseniz sıfır yıldız ile bir inceleme bırakmıştı.

  2. Güzel mekan! Marchello süper arkadaş canlısı bir adam, çok yardımsever. Elbette mekân her türlü koşulda farklı mobilyalarla dolu, ancak eşyalara bakmak için zaman ayırırsanız, oldukça güzel mücevherler bulabilirsiniz. Bazı iyi ucuz 2. el mobilyalar!

  3. Her ziyarette hazineleri bulma garantisi! İşler çok hızlı bir şekilde gelir ve gider, bu yüzden içeri girip yeni olanları görmek her zaman tazedir. Marcello harika ve satışını alıp almadığına bakılmaksızın sana en iyi tavsiyeyi verecek.

  4. İki kişilik konforlu bir ofis masası satın aldı. Bir gece geç saatlerde bir e-posta gönderdi, ertesi sabah bir cevap ve ardından bir telefon geldi. Aynı hafta masamı aldım. Hem Zane hem de Troy aldığım hizmet olağanüstü olduğunu söylemeliyim! Takip telefonum bile var. Masamı seviyorum! Çok Rite Ofis Mobilyaları satın tavsiye ediyoruz.

  5. Buy Rite çok duyarlıydı ve ofis mobilyalarımızı rekor sürede kaldırmamıza yardımcı oldu. Adamlar mükemmeldi – dikkatli ve hızlı. Bu kadar kısa sürede verdikleri hizmetten çok memnunuz.

  6. Such an amazing store and very friendly staff. Bought a few pieces and the price was amazing! Highly recommended!

Yoruma Kapalı