Sofa Cash & Carry

4.6
(80)

Sofa Cash & Carry adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 20-22 Byker Bridge, Newcastle upon Tyne – UK

Telefon : 0191 265 7911

Sofa Cash & Carry Yol Tarifi

Sofa Cash & Carry UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 20-22 Byker Bridge, Newcastle upon Tyne – UK olan Sofa Cash & Carry, işletmesine 0191 265 7911 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sofa Cash & Carry ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sofa Cash & Carry yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sofa Cash & Carry hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sofa Cash & Carry ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sofa Cash & Carry ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sofa Cash & Carry için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sofa Cash & Carry bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sofa Cash & Carry sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sofa Cash & Carry Yorumları (80 Yorum)

  1. Bu şirketi kesinlikle tavsiye ederim, satış ekibi mükemmeldi, bizimle her şey ve mevcut tüm seçenekler hakkında konuştular.
    Teslimat ekibi son derece güler yüzlü ve çok profesyonel.
    Kanepemi ve sandalyelerimi mülküme sokmak için bir zorlukla karşı karşıya kaldılar, ancak gerçekten profesyoneldiler ve büyük bir özen ve profesyonellikle yönetiliyorlardı.

  2. Dükkana girdiğimiz andan itibaren mükemmel, çok yardımcı oldu. Teslimat için çok uzun süre beklemek zorunda değildi. Onu teslim eden adamlar yerinde

  3. Hizmet verdiğimiz tüm departmanlarımız için kullanıyoruz. İyi seçim, hızlı teslimat ve hatta mobilyayı kurdular, ardından ambalajı aldılar. Birinci sınıf hizmet.

  4. Mükemmel hizmet, daha büyük firmaların aksine, ısrarcı satıcılar ve pazarlık fiyatları yoktur!. Teslimat hizmeti çok profesyoneldi. Tekrar teşekkürler.

  5. Onlara hata olamazdı. Kanepelerimi çok çabuk topladım. Çok samimi ve bilgilendirici personel. Teslimat etkiliydi ve geldiklerinde kanepeler tertemiz durumdaydı. Dost canlısı teslimatçılar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir