Barker And Stonehouse

4
(143)

Barker And Stonehouse adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Strawberry Buildings, Leazes Park Rd, Newcastle upon Tyne – UK

Telefon : 0191 261 6969

Barker And Stonehouse Yol Tarifi

Barker and Stonehouse

Barker And Stonehouse UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Strawberry Buildings, Leazes Park Rd, Newcastle upon Tyne – UK olan Barker And Stonehouse, işletmesine 0191 261 6969 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Barker And Stonehouse ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Barker And Stonehouse yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Barker And Stonehouse hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Barker And Stonehouse ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Barker And Stonehouse ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Barker And Stonehouse için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Barker And Stonehouse bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Barker And Stonehouse sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 143

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Barker And Stonehouse Yorumları

  1. Mükemmel mobilya mağazası gerçekten yardımcı personel. Mağazada aradığımız ürüne sahip olmamalarına rağmen, yardım, kataloğunda buldu ve benim için sipariş etti.

  2. Mağazada harika hizmet, bilgili personel (Alan) ve harika bir mobilya parçası seçmemize gerçekten yardımcı oldu.

  3. Resteraunt için düzenli ziyaretçiler. Mükemmel servis iyi yemek rahat oturma. Sevdim.

  4. İyi kanepe çeşitleri. Asistanlar, dürüstçe sunulan ürün hakkında mükemmel bir bilgi birikimi ile mükemmel

  5. Alışveriş yapmak isteyerek onları rahatsız ediyormuş gibi davranan kaba personel. Üzerinde indirim etiketleri olan, ancak web sitelerinde tam fiyatla aynı fiyata satılan sahte satış ürünleri daha da kötüleşti. Bir dalın şakası.

Yoruma Kapalı