Flea Circus

4.6
(78)

Flea Circus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 210 Warwick St, Newcastle upon Tyne – UK

Telefon : 0191 447 3727

Flea Circus Yol Tarifi

Flea Circus UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 210 Warwick St, Newcastle upon Tyne – UK olan Flea Circus, işletmesine 0191 447 3727 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Flea Circus ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Flea Circus yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Flea Circus hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Flea Circus ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Flea Circus ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Flea Circus için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Flea Circus bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Flea Circus sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 78

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Flea Circus Yorumları (78 Yorum)

  1. Güzel Mağaza, çok eklektik. Bazı fiyatlar özel alımlara kıyasla yüksekti. Ancak bu, ürünler 3. şahıslara satıldığında beklenen bir durumdur. Güzel tecrübe

  2. Bölgede iseniz harika. Son derece çeşitli içerik, kesinlikle herkesin zevkine göre değil. Bazı iyi sanat eserleri. Birçoğunun pahalı olduğunu ve içeriği yansıtmadığını düşündüm (birkaç şey hasar gördü). Yine de benzersiz bir şey bulma garantisi! Personelden biri dürüst olmak gerekirse oldukça kabaydı. Geleneği takdir etmedim ve kıçından geçiremeyecekmişsin gibi görünüyordu.

  3. Burası bir aladdins harikalar mağarası! Görülecek ve satın alınacak çok şey olduğu için bol zaman ve para ile gitmenizi şiddetle tavsiye ederim…. ve satın alacaksınız!

    Ayrıca orada çalışan iki adam da çok güzeldi!

  4. OMG bu çok büyük bir mücevher. Belirli bir şeyi isteseniz de istemeseniz de etrafta dolaşın. Böyle buluntular! Uygun vintage şeyler ve sunumda böyle yaratıcılık. Bir hediye ararken bir zorunluluktur!

  5. burayı seviyoruz
    Pazarlık bulmanız pek olası değil ama aldığınızdan memnun kalacaksınız.

Comments are closed.