The Mattress Shop

4.7
(76)

The Mattress Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 137 New Bridge St, Shieldfield, Newcastle upon Tyne – UK

Telefon : 0191 232 4018

The Mattress Shop Yol Tarifi

The Mattress Shop

The Mattress Shop UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 137 New Bridge St, Shieldfield, Newcastle upon Tyne – UK olan The Mattress Shop, işletmesine 0191 232 4018 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Mattress Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Mattress Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Mattress Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Mattress Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Mattress Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Mattress Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Mattress Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Mattress Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The Mattress Shop Yorumları

  1. Harika bir yer ve harika personel, gerçekten cana yakın tavsiye ederim, harika kalite, ürünler ve hizmet alkışları çocuklar kesinlikle geri dönecek

  2. Güzel insanlar ve güzel mobilyalar. Hatta onlardan küçük bir hediye aldım.

  3. Güzel bir yer ve iyi bir seçim, çocuklar da güzel, bir yatak satın aldığımızda bir kutu bisküvi ve küçük bir şişe prosecco, sevimli, dost canlısı yardımsever ve komik insanlar var.

  4. Başa çıkmak için ne harika bir iş. Yatak başlıkları ve şiltenin yanı sıra tatil evi için ek bir tek kişilik şilte ile tamamlanmış ikiz yatak satın aldı. Russ ve Paul, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize çok bilgili ve sempati duyuyorlar. Kaliteli yataklar hiç satmasın ve memnun kalmam tatil için bu kadar önemli iş yapsın. Tekrar teşekkürler çocuklar. Rachel

Yoruma Kapalı