Antiquites Francaises

4.9
(10)

Antiquites Francaises adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 28 Gowan Terrace, Jesmond, Newcastle upon Tyne – UK

Telefon : 0191 212 1949

Antiquites Francaises Yol Tarifi

Antiquites Francaises

Antiquites Francaises UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 28 Gowan Terrace, Jesmond, Newcastle upon Tyne – UK olan Antiquites Francaises, işletmesine 0191 212 1949 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Antiquites Francaises ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Antiquites Francaises yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Antiquites Francaises hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Antiquites Francaises ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Antiquites Francaises ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Antiquites Francaises için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Antiquites Francaises bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Antiquites Francaises sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Antiquites Francaises Yorumları

  1. Cam eşyalar ve mobilyalar da dahil olmak üzere Fransız antikalarının eklektik bir karışımını satan ilginç mağaza. Yatak başlıkları – modern zevkler için biraz cılız ve oldukça pahalıysa – özellikle bir göz atmaya değer ve sergilenmeyen ek stokları var.

    N.B. Sokakta 09: 30-17: 00 (Pazartesiden Cumartesiye) arasında ücretsiz park yeri.

  2. Her zamanki gibi güzel dükkan ve mükemmel hizmet

  3. Babette uğraşmak için bir zevk, çok arkadaş canlısı, sevimli eşyalar, her zaman geçerken uğrarım ????

Yoruma Kapalı