Shelfie

5
(2)

Shelfie adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : gorod, Mokhovaya Ulitsa, 28, apt. 5, St Petersburg – St Petersburg, Russia

Telefon : 8 (931) 587-67-27

Shelfie Yol Tarifi

Shelfie

Shelfie St Petersburg, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi gorod, Mokhovaya Ulitsa, 28, apt. 5, St Petersburg – St Petersburg, Russia olan Shelfie, işletmesine 8 (931) 587-67-27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Shelfie ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Shelfie yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Shelfie hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Shelfie ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Shelfie ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Shelfie için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Shelfie bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Shelfie sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Shelfie Yorumları

  1. IKEA yatağım için özel olarak yaptıkları muhteşem raflar için Kyle ve ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. Raflar olmadan bu kadar uzun süre nasıl devam ettiğimi bilmiyorum. Yatağın ayrılmaz bir parçası oldular – sanki hep oradalarmış gibi.

    Özellikle Ikeevsky yatağım için yaptıkları harika raflar için Kirill ve ekibine daha çok teşekkür ederim! Onlar olmadan uzun süre nasıl yaptığımı anlamıyorum. Hemen bunun ayrılmaz bir parçası oldular – sanki hep oradaymışlar gibi.

Yoruma Kapalı