78 Studio St Peterburg

4.2
(5)

78studio Производство И Проектирование adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Nevsky Ave, 118, Ofis 3103, St Petersburg – St Petersburg, Russia

Telefon : 8 (994) 417-74-06

78studio Производство И Проектирование Yol Tarifi

78studio Производство и проектирование

78studio Производство И Проектирование St Petersburg, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Nevsky Ave, 118, Ofis 3103, St Petersburg – St Petersburg, Russia olan 78studio Производство И Проектирование, işletmesine 8 (994) 417-74-06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca 78studio Производство И Проектирование ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan 78studio Производство И Проектирование yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. 78studio Производство И Проектирование hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak 78studio Производство И Проектирование ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan 78studio Производство И Проектирование ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. 78studio Производство И Проектирование için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. 78studio Производство И Проектирование bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada 78studio Производство И Проектирование sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

78 Studio St Peterburg Yorumları

  1. Mağaza için mobilya sipariş ettim)) Birkaç şirkete proje tasarımını gönderdim, 78 stüdyo fiyat için en hoştu)) Sonuçtan çok memnun kaldım, tüm işler zamanında yapıldı))) Müşterilere karşı tutum en üst düzeyde)))

  2. Fırın için ekipman sipariş ettik. Açıkçası, bir bütçemiz vardı. Proje yoktu, sadece nasıl olmasını istediğimize dair resimler vardı. Ölçümlerde vitrinlerin düzenini ve yerini belirlemek uzun zaman aldı. Tavsiyen için teşekkürler, sonunda çok haklıydılar))) Proje ücretsiz olarak çizildi. 6 gün içinde yapacaklarını söylediler. Açıkçası projeyi başka firmalara gönderdim. Daha ucuz, gerçekten bulamadım. 7 gün içinde getirilip kuruldu. Genel olarak her şeyi sevdim. Bu nedenle tavsiye edebilirim!)

Yoruma Kapalı