Ekspress Ofis Spb

4.5
(81)

Ekspress Ofis Spb adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kremenchugskaya Ulitsa, 9к1, St Petersburg – St Petersburg, Russia

Telefon : 8 (812) 448-61-70

Ekspress Ofis Spb Yol Tarifi

Ekspress Ofis Spb

Ekspress Ofis Spb St Petersburg, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kremenchugskaya Ulitsa, 9к1, St Petersburg – St Petersburg, Russia olan Ekspress Ofis Spb, işletmesine 8 (812) 448-61-70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ekspress Ofis Spb ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ekspress Ofis Spb yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ekspress Ofis Spb hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ekspress Ofis Spb ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ekspress Ofis Spb ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ekspress Ofis Spb için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ekspress Ofis Spb bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ekspress Ofis Spb sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 81

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ekspress Ofis Spb Yorumları

  1. Bir bilgisayar koltuğu sipariş ettik, 3 gün içinde getireceğimize söz verdik, ancak teslimat bir hafta ertelendi! Bu 3 günde acilen ihtiyacımız olduğunda! Tartışma yok, hiçbir müzakere bize yardımcı olmadı! Bu şirketten hiçbir şey sipariş etmeyin! Teslimat sürelerinde hile yapıyorlar! Ve başka hangi ürünün olacağını bilmiyoruz! Bir daha asla onlardan bir şey sipariş etmeyeceğim! Örneğimle kendinizi yakmayın!

  2. Güzel salon, herhangi bir sandalyeyi deneyebilirsiniz.
    Seçim oldukça geniş. Arabayla iyi erişim.

  3. Mobilya, fiyatlar, hizmet – Her şeyi çok beğendim! Doğru, teslimatı beklemek zorunda kaldım, ama buna değdi. Önermek

Yoruma Kapalı