Kukhni Proyekt

3.9
(22)

Kukhni Proyekt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Poltavskiy Proyezd, 2в, St Petersburg – St Petersburg, Russia

Telefon : 8 (812) 467-83-37

Kukhni Proyekt Yol Tarifi

Kukhni Proyekt

Kukhni Proyekt St Petersburg, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Poltavskiy Proyezd, 2в, St Petersburg – St Petersburg, Russia olan Kukhni Proyekt, işletmesine 8 (812) 467-83-37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kukhni Proyekt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kukhni Proyekt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kukhni Proyekt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kukhni Proyekt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kukhni Proyekt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kukhni Proyekt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kukhni Proyekt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kukhni Proyekt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kukhni Proyekt Yorumları

  1. Mutfağı bu yıl Temmuz ayında birkaç nedenden dolayı tasarladık, bu iyi bir fiyat (250 ila 600 bin ruble arasında teklifler vardı), şirket ortalama fiyata uyuyor ve ikinci neden en önemlisi: iyi geliştiricilerin sohbetinde çalışma ve incelemeler. Aslında kocam bu şirketi onun sayesinde buldu. İlk başta borçtan tasarımcının sorumlu olması ve ayrıca montajın uzun süre atanması gerçekten hoşuma gitmedi. Ama nihai sonuçla bu eksiklikler giderildi, kalitesinden çok memnun kaldım. Teşekkürler!

  2. Mutfağı çok kaliteli.
    İstediğim gibi çok hafif ve beyaz. Ancak her şey mükemmel olamaz, birçok ustanın artık hasta olduğunu savunarak uzun süre toplandılar. Tabii ki bir duruma düştüm ama kutularda yaşamak da en keyifli zevk değil. Ama her şey çoktan bitti. Mutfak yerinde. Tasarımcı her şeyi çok yetkin bir şekilde planladı, her küçük şeyi ve köşeyi düşündü. Ustalar da ellerinden gelenin en iyisini yaptılar ve sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde bir araya getirdiler. Arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.

  3. Sanırım tüm yüksek puanlı incelemeler iyi yaralanmış. Güvenmeden önce, farklı sitelerdeki yorumları okuyun, ne yazık ki yapmadık, sonuç olarak son teslim tarihleri ​​3 kez ertelendi. Mutfak hala teslim edildiğinde daha detaylı bir inceleme yazacağım. FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇMEYİ TAVSİYE ETMİYORUM !!!

Yoruma Kapalı