Ul Rubinshteyna

4.8
(10)

Ul Rubinshteyna adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mayakovskaya, Rubinstein St, 1, St Petersburg – St Petersburg, Russia

Telefon : 8 (812) 244-37-33

Ul Rubinshteyna Yol Tarifi

Ul. Rubinshteyna

Ul Rubinshteyna St Petersburg, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mayakovskaya, Rubinstein St, 1, St Petersburg – St Petersburg, Russia olan Ul Rubinshteyna, işletmesine 8 (812) 244-37-33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ul Rubinshteyna ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ul Rubinshteyna yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ul Rubinshteyna hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ul Rubinshteyna ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ul Rubinshteyna ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ul Rubinshteyna için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ul Rubinshteyna bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ul Rubinshteyna sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ul Rubinshteyna Yorumları

  1. Kız yeni bir yatak odası için mobilya arıyordu ve bu fabrikayı bize öneren arkadaşıydı. Boşuna olmadığı ortaya çıktı. Çok kaliteli mobilya ve geniş bir seçim. Mobilyalarından çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederim

  2. Biz bir mutfak emretti ve memnun kaldık! Yükseklikte malzeme kalitesi, modern tasarım, mükemmel ve hızlı montaj ve kurulum! Her şey hızlı ve profesyonel. Döndüklerinden asla pişman olma! Zevk için kullanıyoruz!

  3. Taşındıktan sonra kocam ve ben bir mutfak almaya karar verdik ve birkaç seçeneği inceledikten sonra Art Deco modeline karar verdik. Fonksiyonel ve şık, gerçekten hoşuma gitti. Hızlı bir şekilde dekore edilmiş, kibar yöneticileri çok pratik tavsiyeler ve çözümler verdi. Onlar da çok uygun olan bitmiş siparişlerin fotoğraflarını görebileceğiniz kendi web sitesine sahipler. Güzelliğimi getirdiler ve sıkı bir şekilde sabit bir zamanda kurdular, her şey mükemmel bir şekilde yerine oturdu, ben yeterince iyi alamıyorum Herkese bu fabrikayı tavsiye ediyorum !!!

Yoruma Kapalı