Honeybag

3
(3)

Honeybag adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ligovsky Ave, 50 корпус 13, St Petersburg – St Petersburg, Russia

Telefon : 8 (812) 645-62-35

Honeybag Yol Tarifi

HoneyBag

Honeybag St Petersburg, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ligovsky Ave, 50 корпус 13, St Petersburg – St Petersburg, Russia olan Honeybag, işletmesine 8 (812) 645-62-35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Honeybag ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Honeybag yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Honeybag hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Honeybag ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Honeybag ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Honeybag için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Honeybag bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Honeybag sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Honeybag Yorumları

  1. Adil mağaza, birçok yarışmacıya öneriyorum. Sipariş kaybedilir, hiç kimse başvuruyu kabul edip etmemesini söylemez, postayla mesaj yoktur. Bağlantı kurmuyorlar. Yol sinirleri – diğer satıcıları arayın.

  2. Mükemmel dükkan. Çabuk aranır, siparişi onaylar ve ertesi gün teslim edilir. Koltuk rahatlık ile hoş bir sürpriz! Önermek!

Yoruma Kapalı