Oktay Ticaret

5
(1)

Oktay Ticaret adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kocavezir, PTT – Hal Şb., Seyhan – Adana

Telefon : Belirtilmemiş.

Oktay Ticaret Yol Tarifi

OKTAY Ticaret

Oktay Ticaret Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kocavezir, PTT – Hal Şb., Seyhan – Adana olan Oktay Ticaret, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Oktay Ticaret ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Oktay Ticaret yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Oktay Ticaret hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Oktay Ticaret ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Oktay Ticaret ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Oktay Ticaret için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Oktay Ticaret bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Oktay Ticaret sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Oktay Ticaret Yorumları

  1. Oktay Abi ‘den buzdolabı ve çamaşır makinası aldım ikisi de tıkır tıkır çalışıyor. Esnaf kaliteli olunca sattığı mal da kaliteli oluyor.

Yoruma Kapalı