Yıldız Elektronik

3.7
(3)

Yıldız Elektronik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : A Blok No: 109 Kocavezir İş Merkezi, Karacaoğlan Cd., Seyhan – Adana

Telefon : 0536 314 60 25

Yıldız Elektronik Yol Tarifi

Yıldız Elektronik

Yıldız Elektronik Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi A Blok No: 109 Kocavezir İş Merkezi, Karacaoğlan Cd., Seyhan – Adana olan Yıldız Elektronik, işletmesine 0536 314 60 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yıldız Elektronik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yıldız Elektronik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yıldız Elektronik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yıldız Elektronik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yıldız Elektronik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yıldız Elektronik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yıldız Elektronik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yıldız Elektronik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yıldız Elektronik Yorumları

  1. Aldığım ürünlerden çok memnunum teşekkürler ilginiz ve alakanız için. Yıldıray beye özel sukranlarimi sunarım.

  2. Yıldız elektronikle pazartesi ankastre set anlaştım zamanımın olmadığını beyan ettim pazarlık yaptım İban üzerinden parayı atacağımı ve dairemde elektrikler olmadı için 10 gün sonra ürünü istedim perşembe günü aradğımda ise Fiyatın yükseldiğini söylediler ve başlarından savurdular madur edildim ben giderken fiyatta bazı değişiklikler olacağını bana beyan etseydi ben orda parasını verip alacaktım 1750 anlaştım 2000 sen ayağa olmaz dediler yazık müşteri kıymeti bu kadar mı

Yoruma Kapalı