Gizir Ticaret

4.9
(20)

Gizir Ticaret adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kocavezir Mh, Obalar Cd N:30, Seyhan – Adana

Telefon : (0322) 352 59 60

Gizir Ticaret Yol Tarifi

Gizir Ticaret

Gizir Ticaret Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kocavezir Mh, Obalar Cd N:30, Seyhan – Adana olan Gizir Ticaret, işletmesine (0322) 352 59 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gizir Ticaret ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gizir Ticaret yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gizir Ticaret hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gizir Ticaret ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gizir Ticaret ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gizir Ticaret için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gizir Ticaret bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gizir Ticaret sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gizir Ticaret Yorumları

  1. Çalışanlarıyla patronuyla çok samimi bir mağaza satış sonrasında da çok yardımcılar

  2. Güleryüzlü çözüm üretebilen kaliteli bir işyeri

  3. Çok ilgili ve güler yüzlü bir işletme memnun kaldık sizler de tereddüt etmeden alışverişinizi yapabilirsiniz. Tekrar tüm çalışanlara ve yöneticilerine teşekkürler.

  4. Çok ilgili ve güler yüzlü bir işletme memnun kaldım sizler de tereddüt etmeden alışverişinizi yapabilirsiniz. soner beye teşekkür ederim

Yoruma Kapalı