Yaşar Ticaret

4.6
(9)

Yaşar Ticaret adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kocavezir, 32006. Sk. 21/A, Seyhan – Adana

Telefon : (0322) 365 00 44

Yaşar Ticaret Yol Tarifi

Yaşar Ticaret

Yaşar Ticaret Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kocavezir, 32006. Sk. 21/A, Seyhan – Adana olan Yaşar Ticaret, işletmesine (0322) 365 00 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yaşar Ticaret ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yaşar Ticaret yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yaşar Ticaret hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yaşar Ticaret ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yaşar Ticaret ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yaşar Ticaret için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yaşar Ticaret bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yaşar Ticaret sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yaşar Ticaret Yorumları

  1. sahtekarın önde gideni.internetten ürün aldım faturamı göndermedi.telefonada bakmıyor özellikle iade etmeyelim diye sanırım..

  2. Kaliteli esnafın karşılığı olan bi İşyeri

  3. Hemen hemen her marka Küçük Ev aletlerini uygun fiyata taksitle bulabilirsiniz

Yoruma Kapalı