Neff Werkskundendienst

1
(2)

Neff Werkskundendienst adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hochstraße 17, München – Germany

Telefon : 07252 9760

Neff Werkskundendienst Yol Tarifi

Neff Werkskundendienst

Neff Werkskundendienst Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hochstraße 17, München – Germany olan Neff Werkskundendienst, işletmesine 07252 9760 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Neff Werkskundendienst ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Neff Werkskundendienst yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Neff Werkskundendienst hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Neff Werkskundendienst ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Neff Werkskundendienst ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Neff Werkskundendienst için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Neff Werkskundendienst bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Neff Werkskundendienst sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Neff Werkskundendienst Yorumları

  1. Pazartesi sabahı, buzdolabı artık çalışmıyor. Randevu alındı, henüz 1 yaşında. Bu perşembe biri gelmeli: teknisyen yok, arama yok. Sorulduğunda: “Randevu bir şekilde sistemden düştü, garip”. Pazartesi günü bir sonraki randevu, ancak sistemi kimse açmazsa ve her şey tekrar alt üst olur. 33°C ile en azından yaz ortası olması güzel, o zaman yiyeceklerin en iyi durumda olduğu zaman.

Yoruma Kapalı