Azzarello Handels Gmbh

4
(47)

Azzarello Handels Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenheimer Str. 76, München – Germany

Telefon : 089 483144

Azzarello Handels Gmbh Yol Tarifi

Azzarello Handels GmbH

Azzarello Handels Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenheimer Str. 76, München – Germany olan Azzarello Handels Gmbh, işletmesine 089 483144 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Azzarello Handels Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Azzarello Handels Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Azzarello Handels Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Azzarello Handels Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Azzarello Handels Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Azzarello Handels Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Azzarello Handels Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Azzarello Handels Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Azzarello Handels Gmbh Yorumları

 1. Sansasyonel hizmet! Espresso makinemi 2 yıl önce burada aldım ve çok memnunum. Sızdırmazlık halkasının değiştirilmesi bana yerinde gösterildi ve nelere dikkat edileceğini açıkladı. Takım çok samimi ve kesinlikle yetkin! Espresso ile ilgili her şey için en iyi adres!

 2. Bu dükkanı kendine sakla. Çalışanlar sizin gibi hissetmiyor. Saf kibir ve hoşnutsuzluk

 3. Otantik dükkan, orada çok güzel insanlar ….
  Orada bir öğütücü aldım, tavsiye iyiydi ve bir paket fasulye pazarlık edilebilirdi… Küçük yerel dükkanlara bayılıyorum ????????

 4. Dikkat servis faciası. Yıllar boyunca orada 3 portafilter makinesi satın aldım. Hemen bir tamir ettirin. Sonuç: Temsilci mutlak
  yetersiz. sıcaklık çok soğuk. Sıcaklığı ayarlamak için termostatın eksik olduğu bulundu. Yerinde şikayet ederken, müşteriye karşı kesinlikle düşmanca, hatta agresif davranışlar.
  Yalnızca vurgulu ısrarla zorlanan kusurların düzeltilmesi.
  Sadece herkesi burada iş yapması için uyarabilir.

Yoruma Kapalı