Alessi Store

3.9
(14)

Alessi Store adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Theatinerstraße 15, München – Germany

Telefon : 089 20001380

Alessi Store Yol Tarifi

Alessi Store

Alessi Store Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Theatinerstraße 15, München – Germany olan Alessi Store, işletmesine 089 20001380 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alessi Store ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alessi Store yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alessi Store hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alessi Store ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alessi Store ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alessi Store için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alessi Store bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alessi Store sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alessi Store Yorumları

  1. En temel stokları büyük mağaza. Burada sadece bir şey kırılırsa sadece 1 çatal veya cam satın alabilirsiniz.

  2. Kırmızı renkte 2 adet ürün aldık. Renkler biraz farklı olduğu için, her iki parçayı da (ekmek kutusu ve su ısıtıcısı) yanımıza alıp, farklı renk tonlarının bizi rahatsız edip etmediğine yerinde karar vermemiz teklif edildi. Eğer bizi rahatsız edecekse, “ertesi gün bir ürünü geri getirebilirsiniz”. Su ısıtıcısının rengi pek uyumlu değildi ve satıcının geri getirme teklifini kabul ettik. Eh, oraya geldi ….. geri al evet, aaaa ama sadece bir kupon karşılığında! Satıcının aradığı yönetici de parayı nakit olarak iade etme ihtimalini görmedi. Aksine, bunlar yönetmelik! Evde huzur içinde (gün ışığında) denemeyi teklif edin ve daha sonra sadece bir kupon dağıtın, bu kötü bir iş uygulaması değildir. Artık oradan alışveriş yapmıyorum.

  3. Benimle de ev işi yapıyoruz ama her zaman buraya gidebilirsin

Yoruma Kapalı