Elektrofachmarkt E Bauer

4.6
(51)

Elektrofachmarkt E Bauer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Richard-Strauss-Straße 56, München – Germany

Telefon : 089 5501877

Elektrofachmarkt E Bauer Yol Tarifi

Elektrofachmarkt E. Bauer

Elektrofachmarkt E Bauer Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Richard-Strauss-Straße 56, München – Germany olan Elektrofachmarkt E Bauer, işletmesine 089 5501877 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elektrofachmarkt E Bauer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elektrofachmarkt E Bauer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elektrofachmarkt E Bauer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elektrofachmarkt E Bauer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Elektrofachmarkt E Bauer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elektrofachmarkt E Bauer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elektrofachmarkt E Bauer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elektrofachmarkt E Bauer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elektrofachmarkt E Bauer Yorumları

 1. Çamaşır makinesi alırken çok profesyonel tavsiyeler aldım. Satıcı çok arkadaş canlısıydı ve zamanını aldı. Çamaşır makinesi 3 iş günü sonra teslim edildi, burada da her şey yolunda gitti. Sonuç: Her zaman büyük pazarlar olmak zorunda değil, incileri küçük dükkanlarda da bulabilirsiniz.

 2. Çamaşır makinemi profesyonel olarak bağlı olması benim için önemli olduğu için Temmuz ayında buradan aldım. Kasım ayının başında mutfağımı su bastığında çok şaşırdım. Hemen önümden birini gönderen ev sahibimi aradım. Açık neden: Çamaşır makinesinin hortumu düzgün bağlanmamış. Daha sonra faturayı ilettiğimde cevap “Düzeltme hakkımız var – bizi aramanız gerekiyordu, ödeme yapmayacağız” oldu.

  Sonuç: İnternette satın alınandan çok daha fazla paraya çamaşır makinesi, bağlantı için 140 avro ödedi ve ardından hatalı bağlantının maliyetine takıldı.

  Özellikle mutfak mobilyalarındaki hasarı kendim onarmış olmam çok hoş. Bu yüzden, bağlantı fiyatından daha düşük olan zanaatkarın faturasını ilettim!!!

  Maalesef, cevabınıza doğrudan cevap veremem. Dolayısıyla buradaki yorumum:
  1. Hasar zaten Kasım ayındaydı, yani kurulumdan 3 ay sonra ve bu süre zarfında mutfağımda kimse hiçbir şeyi değiştirmedi. Çamaşır makinesi az kullanıldı. Müşterilerinize gönderdiğiniz harika bir mesaj olduğunu düşünüyorum: Bir cihaz üç ay sonra – neredeyse hiç kullanılmamış – hasara neden olursa, bu müşterinin hatasıdır, çünkü kesinlikle bir şeyleri değiştirmişlerdir.
  2. Mutfağımda su vardı (fotoğraflar, fişler vs. var). Bir meslekten olmayan olarak, ilk bakışta hasarın nereden geldiğini göremedim. Tabii ki ev sahibimi ararım. Ben sadece uzmandan (sizin için belgelemiş olan) çamaşır makinesi olduğunu öğrendim.

 3. Wir können diesen Laden wärmstens empfehlen. Waren auf der Suche nach einem Kühlschrank mit speziellen Maßen und hier wurde uns auf eine sehr professionelle Art geholten. Wir konnten alles per Email und telefonisch abwickeln, da wir keine Zeit hatten in den Laden zu kommen. Herr Scheffer hat uns bestens beraten und wir waren mehr als nur zufrieden! Wir würden jederzeit wieder in diesen Laden gehen, sollten wir was benötigen. Hier wird Service noch groß geschrieben und man fühlt sich bestens aufgehoben! Können wir definitiv weiterempfehlen!

 4. Neben ausgezeichnetem Fachwissen glänzt dieser Elektrofachmarkt im Gegensatz zu den meisten durch eine hohe Beratungskompetenz und Empathie an der Kundenschnittstelle. Vorbildhaf, wie der Kunde und seine Berdürfnisse an erster Stelle des Geschäftsverhaltens stehen. Entsprechend ist auch die persönliche Beratungsleistung vorbildlich. Das bekommt man so nicht bei den großen Elektromärkten. und schon garnicht im Online-Handel.

Yoruma Kapalı