Kukhnidar Kukhni Na Zakaz

4.6
(17)

Kukhnidar Kukhni Na Zakaz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : им, Ulitsa Kalinina, 321, Krasnodar – Russia

Telefon : 8 (861) 200-29-59

Kukhnidar Kukhni Na Zakaz Yol Tarifi

Kukhnidar Kukhni Na Zakaz Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi им, Ulitsa Kalinina, 321, Krasnodar – Russia olan Kukhnidar Kukhni Na Zakaz, işletmesine 8 (861) 200-29-59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kukhnidar Kukhni Na Zakaz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kukhnidar Kukhni Na Zakaz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kukhnidar Kukhni Na Zakaz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kukhnidar Kukhni Na Zakaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kukhnidar Kukhni Na Zakaz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kukhnidar Kukhni Na Zakaz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kukhnidar Kukhni Na Zakaz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kukhnidar Kukhni Na Zakaz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kukhnidar Kukhni Na Zakaz Yorumları

 1. Uzun süre mutfak siparişi vereceğimizi düşündük ve geçenlerde ebeveynler burada bir mutfak sipariş ettiği için “Kuhnidar” da durduk.
  Anna tasarım ve planlama konusunda bize çok yardımcı oldu, ona minnettarım, her şey istediğim gibi alındı, tüm nüanslar, her şey en küçük detaylara kadar. Sonra bir uzman bize geldi, her şeyi detaylı olarak ölçtü ve mutlu bir şekilde mutfağımızı beklemeye gittik.
  Açıkçası, vade tarihinden biraz daha uzun süre beklediler (sözleşmeye göre 2 ay veya 45 iş günü), mutfağımızı neredeyse bir hafta ertelediler, ancak bu ölümcül değil, sorularımla şirket yöneticilerinin sinirlerini hemen hemen karıştırdım
  Ve şimdi uzun zamandır beklenen gün!
  Mutfak bize geliyor!
  Teslimattan gelen adamlar derhal her şeyi getirdi ve mutfağa getirdi. (büyük bir mutfak sipariş ettik ve her şey getirildiğinde kocam ve ben her şeyin odaya sığmayacağından korkuyorduk) birkaç saat sonra montaj uzmanları geldi.
  Mutfağımız geniş olduğu için 2 günde montajı yapıldı! Alanlarındaki uzmanlar – bir Lego kurucusu gibi her şeyi doğru bir şekilde bir araya getirdiler. Her şey, kaprisli metresim (ben) ve kocam tarafından gerektiği gibi ayarlandı ve ben mutfağımızın son sonucunu çoktan görmüştük.
  Söylemek istediğim şey, mutfağın harika olduğu. Bu harika. Ve güzel, özenle yapılmış ve işlevsel. Şunlar. İstediğin herhangi bir şey.
  “Kuhnidar” a derin şükranlarımı sunmak isterim! İyi koordine edilmiş çalışmalar ve güzel mutfağımız için tüm personele teşekkürler)
  Refah, başarı, daha fazla sipariş ve daha az skandal müşteri!)

Yoruma Kapalı