Furniture Store Krasnodar

5
(9)

Furniture Store adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Babushkina, 248, Krasnodar – Russia

Telefon : 8 (861) 215-69-00

Furniture Store Yol Tarifi

Furniture store

Furniture Store Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Babushkina, 248, Krasnodar – Russia olan Furniture Store, işletmesine 8 (861) 215-69-00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Store ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Store yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Store hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Store ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Store ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Store için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Store bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Store sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Store Krasnodar Yorumları

  1. Harika salon! Alanında profesyoneller! İyi bir seçim yapmama yardımcı olan salon personelinin alıcılara gayri resmi yaklaşımını gerçekten seviyorum. Mobilyalar zamanında teslim edildi ve yaşam programıma göre ayarlandı. Seninle iş yapmak güzel! Teşekkürler! Güzel insanlar güzel mobilyalar satıyor!

  2. minnettarlığımı ifade etmek isterim. Profesyonelliğiniz en üst düzeyde. İyi şanlar .

  3. Muhteşem bir güzellik vahası! Rahat bir ev düzenlemek için iyi şeyler. Duyarlı ve kalifiye personel. Yönetim sayesinde. Satın almalarla kendimi memnun etmeye devam edeceğim.

  4. Harika salon. Her şeyden memnun kaldım.

Yoruma Kapalı