Kolibry

4.5
(4)

Kolibry adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Sadovaya, 105, 2 этаж, Krasnodar – Russia

Telefon : 8 (988) 245-04-20

Kolibry Yol Tarifi

Kolibry

Kolibry Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Sadovaya, 105, 2 этаж, Krasnodar – Russia olan Kolibry, işletmesine 8 (988) 245-04-20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kolibry ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kolibry yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kolibry hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kolibry ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kolibry ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kolibry için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kolibry bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kolibry sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kolibry Yorumları

  1. Minik Kuş salonunu gerçekten seviyorum. Personel çok yardımsever ve profesyonel. Yerleşim düzeni ile mutfak için gerekli malzemeleri belirlemeye yardımcı oldular. Müşterilere karşı böyle bir tutum ve siparişin 5+ için ve zamanında tamamlanması çok keyifli. Mobilya için kesinlikle buraya tekrar geleceğim.
    Şirkete refah ve başarılar diliyorum!

  2. Bu mobilya salonunu daha önce bulamadığım için çok üzgünüm! Daha önce bulmuş olsaydım, mutfağım dairedeki diğer mobilyalar kadar mükemmel olurdu! Margarita-Özel! Çok teşekkürler, herkese tavsiye ederim!

Yoruma Kapalı