Zlata Salon Furniture

3.7
(3)

Zlata Salon Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Kommunarov, 278/4, Krasnodar – Russia

Telefon : 8 (918) 158-43-39

Zlata Salon Furniture Yol Tarifi

Zlata, salon furniture

Zlata Salon Furniture Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Kommunarov, 278/4, Krasnodar – Russia olan Zlata Salon Furniture, işletmesine 8 (918) 158-43-39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zlata Salon Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zlata Salon Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zlata Salon Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zlata Salon Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zlata Salon Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zlata Salon Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zlata Salon Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zlata Salon Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zlata Salon Furniture Yorumları

  1. Mükemmel mağaza, müşteriye bireysel yaklaşım, komşu mağazalara kıyasla düşük mobilya fiyatları !!! Zlata mağazasını tavsiye ederim

  2. İyi mağaza! Düşük fiyatlar ve mükemmel seçim????

Yoruma Kapalı