Myxmebel Моя Мебель

4.2
(13)

Myxmebel Моя Мебель adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Severnaya, 452, Krasnodar – Russia

Telefon : 8 (989) 233-62-22

Myxmebel Моя Мебель Yol Tarifi

MYxMEBEL (МОЯ МЕБЕЛЬ)

Myxmebel Моя Мебель Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Severnaya, 452, Krasnodar – Russia olan Myxmebel Моя Мебель , işletmesine 8 (989) 233-62-22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Myxmebel Моя Мебель ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Myxmebel Моя Мебель yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Myxmebel Моя Мебель hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Myxmebel Моя Мебель ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Myxmebel Моя Мебель ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Myxmebel Моя Мебель için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Myxmebel Моя Мебель bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Myxmebel Моя Мебель sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Myxmebel Моя Мебель Yorumları

  1. Yatağa acil ihtiyaç vardı. Bu mağazayı bulduğum için şanslıydım. Yatak 3 gün içinde teslim edildi, müdür Svetlana çok cana yakın bir çalışan, acil teslimatla ilgili tüm sorunları çözdü ve teslimat sırasında olan her şeyden haberdar oldu. Tebrikler.

  2. Mükemmel bir mağaza, burada bir yatak, sonra bir kanepe aldık, müşterilere karşı tutumu ve hizmet yelpazesini, teslimatı, montajı beğendim. Şimdi gerçek profesyoneller olan Grigory ve Liana yöneticileri sayesinde başka bir yatak pedi sipariş ettim.

Yoruma Kapalı