Scavolini Салон Мебели

5
(25)

Scavolini Салон Мебели adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Babushkina, 295, Krasnodar – Russia

Telefon : 8 (861) 242-92-95

Scavolini Салон Мебели Yol Tarifi

Scavolini Салон Мебели Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Babushkina, 295, Krasnodar – Russia olan Scavolini Салон Мебели, işletmesine 8 (861) 242-92-95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Scavolini Салон Мебели ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Scavolini Салон Мебели yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Scavolini Салон Мебели hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Scavolini Салон Мебели ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Scavolini Салон Мебели ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Scavolini Салон Мебели için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Scavolini Салон Мебели bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Scavolini Салон Мебели sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Scavolini Салон Мебели Yorumları

  1. Bu salonla ilgili iyi bir izlenimimi paylaşmak istiyorum. Personel dost canlısı. Yönetici anlattı, ihtiyaçlarımıza göre mobilya teklif etti, her şeyi net bir şekilde açıkladı, nasıl ve nasıl olduğunu gösterdi. Her şey tam istediğimiz gibi çıktı, mobilyalar yüksek kalitede, bence şehirde artık böyle bir şey yok ve özellikle böyle bir seçim.

  2. Mobilya salonundan çok memnun kaldık!
    Müdahaleci olmayan, ancak aynı zamanda bize göre faydalı tavsiyeler veren Ekaterina yöneticisine teşekkür etmek istiyorum.Herhangi bir seçim için özel mutfak örnekleri, kalite oranı fiyata karşılık geliyor, ancak daha ucuz olmak istiyorum. Salon, enfes zevke ve imkana sahip olanları tatmin edecek.

Yoruma Kapalı