Family Home Rostov

5
(9)

Family&home adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Katayeva, 42А, Rostov-on-Don – Russia

Telefon : 8 (989) 616-43-36

Family&home Yol Tarifi

Family&Home

Family&home Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Katayeva, 42А, Rostov-on-Don – Russia olan Family&home, işletmesine 8 (989) 616-43-36 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Family&home ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Family&home yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Family&home hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Family&home ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Family&home ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Family&home için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Family&home bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Family&home sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Family Home Rostov Yorumları

  1. Bu şirkette mutfak sipariş ettik. Müşteriye ve fiyata karşı tutumu gerçekten beğendim, armatürlerin seçilmesine yardımcı oldum, farklı kaplamaların artılarını ve eksilerini anlattım, mutfağı anahtar teslim olarak teslim ettim ve kurdum, hatta tüm aletleri kestim. Tavsiye et ????

  2. Oldukça karmaşık bir konfigürasyonda dolap mobilyası sipariş ettim, beni çok sabırla dinlediler, proje bir günde yapıldı, her şey tam istediğim gibi oldu. Her şey çok iyi yapılmıştı, kurgu sürprizsiz geçti. Benzersiz çözümler için buradasınız!

  3. Çok profesyonel bir yaklaşım! Tüm istekleri dikkate aldık, en iyi malzemeleri tavsiye ettik, hızlı bir şekilde ürettik ve kurduk. Çok mutluyuz! Önerilen ????????

  4. Mutfağı sipariş ettik. Her şey isteklerimize göre yapıldı. Tüm arzularımız, İstek Listemiz dikkate alındı. Mutfak zamanında tamamlandı. Mobilyaların kalitesi mükemmel. Herkese tavsiye ederim!

Yoruma Kapalı