Salon Kukhni Driada

4.2
(5)

Salon Kukhni Driada adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Krasnoarmeyskaya Ulitsa, 33, Rostov-on-Don – Russia

Telefon : 8 (863) 232-12-49

Salon Kukhni Driada Yol Tarifi

Salon Kukhni Driada

Salon Kukhni Driada Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Krasnoarmeyskaya Ulitsa, 33, Rostov-on-Don – Russia olan Salon Kukhni Driada, işletmesine 8 (863) 232-12-49 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Salon Kukhni Driada ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Salon Kukhni Driada yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Salon Kukhni Driada hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Salon Kukhni Driada ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Salon Kukhni Driada ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Salon Kukhni Driada için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Salon Kukhni Driada bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Salon Kukhni Driada sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Salon Kukhni Driada Yorumları

  1. Ne demek istiyorsun, buz yapma, palyaço, yazma, haklı çıkarma! Ben onların mutfağı var … Sadece harika! Ebeveynlerim, sanki dün takılmış gibi, yaklaşık 8 yaşında bir Dryad mutfağına sahipler. Yaklaştığında, malzeme tamamen yeni sanki.

  2. Mutfak için ortalama fatura 500t. Mutfaklar ders sonrası. Tezgah üzerinde çok çeşitli modeller, cepheler, aksesuarlar, kuvars taşı.

Yoruma Kapalı