Arma Halı Mobilya

3.2
(20)

Arma Halı Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamçeşme, Kemalpaşa Cd. 87 A, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 397 44 44

Arma Halı Mobilya Yol Tarifi

Arma Halı Mobilya İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamçeşme, Kemalpaşa Cd. 87 A, Pendik – İstanbul olan Arma Halı Mobilya, işletmesine (0216) 397 44 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arma Halı Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arma Halı Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arma Halı Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arma Halı Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arma Halı Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arma Halı Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arma Halı Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arma Halı Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Arma Halı Mobilya Yorumları

  1. Garantili diye halı satıyorlar ürünün senesi dolmadan daha yıkanmadan perişan olmuş halıya biz bişey yapamayız diyorlar komedi. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz

  2. Garantili olarak sattıklarını ürünü 1 sene dolmadan yüzüne bile bakmıyorlar. Hizmet 0. Satış sonrası hiçbirşey beklemeyin.

  3. Piyasaya göre uygun ve kaliteli ürünleriniz var. Memnun kaldım, tavsiye ederim.

  4. Hayatımda gördüğüm en ucuz kurum. Nasıl esnaf olmuşlar . Orda anlamış değilim. Insanları başka urun gösteriyorlar aynısı gelecek die aylarca bekletiyorlar . Defolu urun getiriyorlar iptal etmek istediğinde de telefonu yüzüne kapatıyorlar. Ayıp yaa gerçekten ayıp . Böyle insanlara esnaf olamaz belgesi verilmeli bence.

  5. Her bütçeye uygun kaliteli markalar burada. İlgili esnaflar. Tavsiye ederim.

Yoruma Kapalı