Doğtaş Exclusive Pendik

2.9
(51)

Doğtaş Exclusive Pendik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bahçelievler Mah, Barış Sokağı No: 1 D:1, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 491 20 20

Doğtaş Exclusive Pendik Yol Tarifi

Doğtaş Exclusive Pendik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bahçelievler Mah, Barış Sokağı No: 1 D:1, Pendik – İstanbul olan Doğtaş Exclusive Pendik, işletmesine (0216) 491 20 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doğtaş Exclusive Pendik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doğtaş Exclusive Pendik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doğtaş Exclusive Pendik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doğtaş Exclusive Pendik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doğtaş Exclusive Pendik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doğtaş Exclusive Pendik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doğtaş Exclusive Pendik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doğtaş Exclusive Pendik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Doğtaş Exclusive Pendik Yorumları

  1. Asla ama asla uğramayın. Eşya alırken yağlayıp ballayıp daha sonra hiç ilgilenmeyen bir yer. Onlar yüzünden günlerdir boş evde durmak zorunda kalıyoruz. Verdikleri teslimat tarih randevusunu kontrol etmeyen Gökhan isimli bir çalışan ve telefonlara belki 15 20 defa ararsanız anca ulaşabileceğiniz bir çalışma disiplini! Hem teslimat tarihini geciktirdiler hem de utanmadan hiç kızarmadan sizin randevu tarihi geçti ürünleri veremedik yeni randevu vereceğiz ama hangi güne olur bakalım diyen bir yer. Gidin başka şubeden alın ama burası bir daha asla!

  2. Rezalet bir yer birdaha asla bu mağaza ya uğramam karşınızda bulabileceğiniz bir yetkili asla olmuyor ürünü sattık bitti olayın dalar kimseye tavsiye etmem

  3. Ürünleri daha bugün kullanmaya başlamama rağmen tek tek dökülüyor ve aradığımda (nasıl telefonlari açtıklarına hayret ettim ) resmen siz kırdınız muamelesi yapan bir firma aslan tavsiye etmem heryer den de şikayette bulunacağım.

  4. Temmuzun basinda aldığım mobilyalarım teslim süresi 45 gün demelerine rağmen 3 ay sonra taksit taksit yarim yamalak teslim ettiler. Bugun yarın haftaya kesin şu gu gelecek diye diye resmenn kandırdılar böyle rezil bir mağaza yoktur herhalde alirken gayet kibar yaglanip balliyorlar ürünüm neden gelmedi diye mağazaya git suratına bakmıyorlar neyse ürünlerim 3 ay sonunda yarim yamalak geldi fakat konsol aynasını teşhir göndermişler cok bellin ayıptır dünyanın parasını veriyoruz birdaha kapısından bile geçmeyeceğim senin Dogtaş

  5. Tercih edeceğiniz en son showroom olmalı. Ürünlerinizin tamamı geldi denilip teslimat günü eksik gönderiliyor. Nedenini sorduğunuz da bin bir farklı cevap alıyorsunuz ve muhatap kesinlikle yok. Verilen tarih yapılan sözleşme hepsi formalite. Sonunda mağdur olan yine müşteri tarafı oluyor. Samimiyete ve ilgiye kesinlikle kanmamanız gereken bir showroom.

Yoruma Kapalı