Enza Home Pendik E5

4.3
(154)

Enza Home Pendik E5 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Orta Mah İnci Plaza, Latife Hanım Sk. No:1 D:1, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 379 15 00

Enza Home Pendik E5 Yol Tarifi

Enza Home Pendik E5 İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Orta Mah İnci Plaza, Latife Hanım Sk. No:1 D:1, Pendik – İstanbul olan Enza Home Pendik E5, işletmesine (0216) 379 15 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Enza Home Pendik E5 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Enza Home Pendik E5 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Enza Home Pendik E5 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Enza Home Pendik E5 ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Enza Home Pendik E5 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Enza Home Pendik E5 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Enza Home Pendik E5 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Enza Home Pendik E5 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 154

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Enza Home Pendik E5 Yorumları

  1. Mağazanın otopark alanı mevcut ulaşım rahat çalışanlar alışveriş esnasında gayet ilgili güler yüzlü ama teslimat aşaması için aynı memnuniyette değilim Malesef Mağaza ve teslimat birimi arasında iletişim ve bilgi aktarımı sanıyorum hiç yok. Mağazanın verdiği bilgiden teslimat çalışanının haberi yok her çalışan farklı bir şey söylüyor bu durumda insanı 2 kez düşündürüyor

  2. Montaj Ekibi ve Satış Danışmanları arasında iletişim kopukluğu var;telafisi olsa dahi hasarlı ürünler teslim ediliyor,yabancı uyruklu işi bilmeyen insanlarla çalışılıyor.!
    Enza Home Pendik E5 şubesini tavsiye etmiyorum.!

  3. Kaliteli ürünleri çok hızlı bir şekilde teslim ediyorlar, güleryüzlü karşıladılar hepsine teşekkürler

  4. Çok güzel çizgileri olan bir marka zaten ve gerçekten malzeme kalitesi harika bunlar zaten tamam ama mağza çalışanları ayrı iyi adamlar işini biliyor seni anlıyorlar ve her konuda yardımcılar ve çok hızlılar özellikle trabzonlu beyfendi ismini unuttum ama çok yardımcı oldu yine olsa yine aynı mağzadan alırım ❤️

Yoruma Kapalı