Yazarlar Mobi̇lya Şube

4
(13)

Yazarlar Mobi̇lya Şube adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Esenler Mah. Rıfat Ilgaz Caddesi No: 11 34899 Pendik İstanbul dıköy, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 396 75 95

Yazarlar Mobi̇lya Şube Yol Tarifi

Yazarlar Mobi̇lya Şube İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Esenler Mah. Rıfat Ilgaz Caddesi No: 11 34899 Pendik İstanbul dıköy, Pendik – İstanbul olan Yazarlar Mobi̇lya Şube, işletmesine (0216) 396 75 95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yazarlar Mobi̇lya Şube ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yazarlar Mobi̇lya Şube yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yazarlar Mobi̇lya Şube hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yazarlar Mobi̇lya Şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yazarlar Mobi̇lya Şube ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yazarlar Mobi̇lya Şube için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yazarlar Mobi̇lya Şube bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yazarlar Mobi̇lya Şube sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yazarlar Mobi̇lya Şube Yorumları

  1. Personel ilgiliydi teşekkür ediyorum ama o kadar yer gezdim girdiğim en soğuk mağaza ben yarım saat kadar kaldım üşüdüm personel saatlerce nasıl duruyor tebrik ediyorum aynı zamanda da masraf azaltmak için personelin soğukta çalıştırılmasına üzülüyorum.

  2. Rıfat ılgaz caddesi üzerinde büyük bir mağaza

  3. Çok ilgili güler yüzlü çalışanlar. Kaliteli ürünler

  4. Çalışan personel mal satmamak için elinde geleni yapıyor ve ötekileştirici tavırlarından çok rahatsız oluyor insan bir gözden geçirilmesini uygun goruyoyorum

  5. Şık ve güzel bir istikbal şubesi çalışanlar konusunda uzman ve tecrübeli

Yoruma Kapalı