Weissgeraete Köln

4.2
(6)

Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Severinstraße 80, Köln – Germany

Telefon : 0221 42317473

Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt Yol Tarifi

Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt

Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Severinstraße 80, Köln – Germany olan Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt, işletmesine 0221 42317473 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Weissgeraete Köln I Weissgeraete Südstadt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Weissgeraete Köln Yorumları

 1. Yeni bir çamaşır makinesine ihtiyaç vardı, sitede her şey süper kolay, hızlı ve iyi bir tavsiyeydi. Fiyat performans oranı üst. Dükkanda ve teslimat personelinin hepsi arkadaş canlısıydı! Mevcut durum, sadece tekrar tavsiye edebilirim!

 2. Süper servis satış temsilcisi.
  Pahalı değil, günlük ekipmana (çamaşır makinesi) acilen ihtiyaç duyulduğu için para kazanmayın.
  Onarım 15 dakikada yapıldı
  Şiddetle tavsiye edilir.
  teşekkürler

 3. Satın aldığım üründen çok memnun kaldım, tezgâhtarlar çok naziktiler ve bana iyi tavsiyeler verdiler, geri gelmekten mutluluk duyarım

 4. 2. kez buradan bir cihaz aldım, süper memnunum, çok cana yakın ve yardımsever çalışanlar, hızlı teslimat, eski cihazı da yanımda götürmek dahil, bulaşık makinesi için kesinlikle tekrar uğrayacağım

Yoruma Kapalı