Lax Online De

4.2
(76)

Lax Online De adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hohenstaufenring 47-51, Köln – Germany

Telefon : 0221 8018850

Lax Online De Yol Tarifi

lax-online.de

Lax Online De Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hohenstaufenring 47-51, Köln – Germany olan Lax Online De, işletmesine 0221 8018850 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lax Online De ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lax Online De yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lax Online De hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lax Online De ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lax Online De ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lax Online De için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lax Online De bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lax Online De sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lax Online De Yorumları

 1. Çok güzel ve hedefe yönelik sohbetler çünkü bu devirde gerçekten çok zor
  a. mal almak için
  b. malları sipariş etmek
  c. malları iyi paketlenmiş olarak göndermek çünkü daha önce bizim için doğal olan birçok şey eksik (ambalaj vb.) Bu çılgın zaman bize her şeyin bir anda ne kadar zor olabileceğini gösteriyor. Oradaki satıcılar çok iyiydi ve birçok zorluktan sonra nihayet siparişimi benim için organize etmeyi başardılar. Tüm ekibe sonsuz teşekkürler

 2. Sehr empfehlenswertes Elektrofachgeschäft. Wir haben dort vor einigen Jahren einen Backofen (80 cm Breite) gekauft und waren sehr zufrieden. Nun haken die Scharniere – uns wurde auch nach Jahren noch unkompliziert und professionell geholfen. Auch andere und kleinere Probleme konnten in der Vergangenheit telefonisch schnell gelöst werden.
  Also: eine ganz klare Topbenotung dieses Geschäftes

 3. Teslimat 24. hafta için yazılı olarak duyurulmuştu, aslında sadece 29. haftada, 5 hafta geç teslim edildi. Tavsiye edilmez.

 4. Çok kötü bir deneyim, kimseye tavsiye etmem. Müşteri hizmetleri hiç ilgilenmiyor ve ürünü neden aldığınızı soruyor. BİR DAHA ASLA!!

Yoruma Kapalı